Ubytovanie - Tatry - Ždiar

Ubytovanie v Ždiari - Penzión Aja v obci Ždiar poskytuje komfortné ubytovanie, ktoré spája miestnú pohostinnosť a goralskú architektúru. Romantika, rodina sú charakterovými vlastnosťami izieb odrážajúcich presvedčenie penziónu – nie len udržiavať vysoký štandard, ale penzión aj kontinuálne vylepšovať novým a inovatívnym zariadením pričom snahou je zachovať unikátnu príjemnú atmosféru.

Pre hostí, ktorí pre svoj pobyt uprednostňujú útulné a zároveň komfortné ubytovanie aj vyššej kategórie, penzión ponúka apartmány ,ktoré sú prispôsobené aj pre potreby tých náročnejších. Penzión Aja, Vám ponúka ubytovanie v Ždiari, v novopostavených izbách a dvojizbových apartmánoch s TV, satelitom, s možnosťou zapožičania DVD a vlastným sociálnym zariadením.

Penzión Aja Ždiar, Vám ponúka:

  • Lux apartmán pozostáva zo spálne, obývačky a vstupnej predsiene. Obývačka je prispôsobená aj požiadavkam rodín s dvoma deťmi a dá sa použiť, ako druhá spálňa .Kvôli Vášmu komfortu sú kúpeľne v každej izbe apartmánu. Jedna kúpeľna je doplnená vaňou. Celková rozloha apartmánu je približne 54 m2.
  • Rodinný apartmán je určený najmä rodinkám s deťmi. Je zložený so spálne, detskej izby ,predsiene. Príjemne Vás prekvapí najmä svojím zariadením.
  • Dvoj a trojposteľové izby. Penzión Aja v Ždiari Vám ponúka nerušene si vychutnávať pohodlie izieb zariadených štandardne a komforte. Vybavenie izieb spája tradičný štýl typický pre tento penzión s modernými prvkami a technológiami. Použitými materiálmi sú drevo, koža, moderné textílie a farebné odtiene.

Pri zariaďovaní každej izby v penzióne sme mali na mysli osobitne Vás, našich hostí. Počnúc príchodom na penzión, samotnými izbami sa Vám snažíme zabezpečiť bezchybnosť a jedinečnosť Vášho pobytu.

Zažite romantický pobyt, rodinnú dovolenku a dokonalú harmóniu nášho zariadenia – penziónu Aja v Ždiari - v spojení s našou ústretovosťou, goralskou tradíciou a moderným zajtrajškom

Ak uvažujete nad prekvapením pre svojich najbližších - darček - romantický pobyt a Penzión Aja je tá správna voľba. Ak patríte k tým skôr narodeným, máme pre Vás pripravený seniorský pobyt.

Share
Czech English German Hungarian Polish Russian